Toimub üleminek uuele Fitek IN e-arvemenetluskeskkonnale

Üleminek FitekIN kasutamisele toimub kõigil valitsemisaladel, peale Siseministeeriumi ja Kaitseministeeriumi valitsemisala, 20. juunil. Kaks valitsemisala otsustati suure arvete mahu tõttu ja kasutajatoe paremaks pakkumiseks lükata edasi nädala võrra- 27. juuniks.

FitekIN uuendatud versioonis tehti riigiasutustele esialgu eraldi ligipääs aadressil:

https://fitekin.fitek.com/dstream/loginui/

Mõne aja pärast laiendatakse see link kõigile FitekIN klientidele. Praegu seda linki FitekIN kodulehel veel kõikidele kasutajatele ei kuvata.

Kui te kasutate meie poolt eelnevalt saadetud aadressi https://portal.dstream.ee/dstream/LoginUi/, siis te ei näe Fiteki poolt äsja tehtud uuendusi. Seetõttu me ei soovita seda aadressi enam kasutada. Õige otselink on paigutatud ka RTK kodulehele rubriigis eAvalikud Teenused, märksõnaga FitekIN Arvekeskus.

FitekIN teavitused e-postkasti saabuvad esialgu vanale lingile, kuid seda kasutades näete FitekIN keskkonnas veel üht linki, mis viib teid uuendatud keskkonda. Fitek loodab kõik vanad kasutajad võimalikult kiiresti üle viia uuendatud versioonile, mille järel topelt lingi kasutamise vajadus kaob.

Palume asutustel teavitada oma tarnijaid uuest e-arvete saatmise e-psoti aadressist. Asutuste kaupa on e-posti aadresside loend leitav siit.