Kultuuriministeeriumi valitsemisala

Riigi Tugiteenuste Keskus pakub Kultuuriministeeriumile ja selle valitsemisala asutustele finantsarvestuse teenust. Teenust osutatakse vastavalt ministeeriumi ja keskuse vahel sõlmitud tugiteenuste osutamise kokkuleppele.

Dokumendid

Kultuuriministeeriumi valitsemisala raamatupidamise sise-eeskiri ning asutuste finantsarvestuse toimemudelid asuvad siin. 

Kontakt

  • Nimi Teenindatavad asutused Telefon E-posti aadress
    Piret Mägi Talituse juhataja - pearaamatupidaja; SA Rakvere Teatrimaja, SA Haapsalu ja Läänemaa Muuseumid, SA Rannarootsi Muuseumi kontaktisik 56 944 230 piret.magi@rtk.ee
    Riina Juhanson Eesti Kunstimuuseumi SA kontaktisik, SA Virumaa Muuseumid kontaktisik 663 1813 riina.juhanson@rtk.ee
    Kersti Nimik SA Eesti Ajaloomuuseumi raamatupidaja, SA Haapsalu ja Läänemaa Muuseumid, SA Rannarootsi Muuseumi raamatupidaja 56 955 317 kersti.nimik@rtk.ee
    Krista Piirsalu Eesti Rahva Muuseumi ja SA Hiiumaa Muuseumid kontaktisik 5692 2380 krista.piirsalu@rtk.ee
    Ester Mäeloog Eesti Rahvusraamatukogu kontaktisik 663 1409 ester.maeloog@rtk.ee
    Reet Puhm SA Eesti Draamateater kontaktisik 663 1850 reet.puhm@rtk.ee
    Maie Aadumäe SA Eesti Kontserdi, SA Rakvere Teatrimaja, SA Eesti Draamateater raamatupidaja 5699 2892 maie.aadumae@rtk.ee
    Agve Liibeon Eesti Hoiuraamatukogu, Võru Instituudi, Palamuse O.Lutsu nim Kihelkonnakoolimuuseumi, Tartu Kunstimuuseumi ja Kultuuriministeeriumi toetuste (sh HMN lepingud) kontaktisik 663 1471 agve.liibeon@rtk.ee
    Eve Mölder SA Eesti Ajaloomuuseumi, SA Eesti Meremuuseumi kontaktisik 663 8239 eve.molder@rtk.ee
    Marge Sakkool Viljandi Muuseumi, Rahvakultuuri Keskuse, Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseumi, Muinsuskaitseameti ja Eesti Arhitektuurimuuseumi kontaktisik 56 469 958 marge.sakkool@rtk.ee
    Liisa Rahe Valitsemisala müügiarvete, Kultuuriminsiteeriumi ja Integratsiooni SA kontaktisik 5615 4244 liisa.rahe@rtk.ee
    Elo Karro SA ERSO kontaktisik ja Eesti Kontsert SA vanemraamatupidaja, SA Eesti Filharmoonia Kammerkoori kontaktisik 663 1869 elo.karro@rtk.ee
    Tiia Lemvald SA UNESCO Eesti Rahvuslik Komisjon kontaktisik 663 1457 tiia.lemvald@rtk.ee
    Heli Lepiku SA Sakala Teatrimaja kontaktisik 663 1481 heli.lepiku@rtk.ee
    Signe Saarva Spordikoolituse ja -Teabe SA kontaktisik 663 1486 signe.saarva@rtk.ee
    Ave Sütt SA Tartu Jaani Kirik kontaktisik 663 1468 ave.sytt@rtk.ee
    Helena Tamme SA Eesti Filmi Instituut kontaktisik 663 1413 helena.tamme@rtk.ee
    Maaja Valgur Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA kontaktisik 663 8216 maaja.valgur@rtk.ee
    Anneli Pung SA Pärnu Muuseum kontaktisik 663 8221 anneli.pung@rtk.ee
    Tiiu Puhm SA Saaremaa Muuseum, Eesti Lastekirjanduse Keskuse kontaktisik 663 8277 tiiu.puhm@rtk.ee
    Anu Kama SA Vanemuise Teater kontaktisik 663 2069 anu.kama@rtk.ee
    Küllike Kossas SA Eesti Filharmoonia Kammerkoor kontaktisik 6 638 212 kyllike.kossas@rtk.ee
    Lili Langi SA Narva Muuseum kontaktisik 56 966 335 lili.langi@rtk.ee
    Angela Kaasik

    SA Eesti Tervishoiu Muuseumi kontaktisik, Virumaa Muuseumid raamatupidaja

    56 959 780 angela.kaasik@rtk.ee

Viimati uuendatud 05.01.2022