Sa oled siin

Personaliinfo

Riigi Tugiteenuste Keskus tööandjana

Riigi Tugiteenuste Keskus on kompetentsikeskuseks mitmete tugiteenuste osutamisel avalikus sektoris. Meil töötavad oma valdkonna parimad spetsialistid, kes on oma teadmiste poolest kõrgelt hinnatud.

  • Oleme edukad kaugtöö rakendajad. Enamus meie tiime on hajusmeeskonnad, kus töötajad paiknevad erinevates linnades või teevad oma tööd nii ajutiselt kui püsivalt kodutööna. Oleme loonud tingimused selleks, et töötajad, kelle töö iseloom võimaldab, saavad valida endale töö tegemiseks kõige sobilikuma koha. Kohapaindliku organisatsioonina omistati meile Targa Töö Ühingu, Elisa ja Eesti Personalijuhtimise Ühingu PARE poolt "Kaugtöö tegija 2017" märgis.

 

 

 

 

Loe edasi...

Meie töötajad

27.03.2018 seisuga on meil 266 aktiivses töösuhtes töötajat ja 19 pikemaajalisel puhkusel töötajat.

Riigi Tugiteenuste Keskus loodi 2012. aastal Kohtute Raamatupidamiskeskuse reorganiseerimise tulemusena ja sellest ajast alates on enamus töötajad liitunud meie organisatsiooniga töösuhte ülevõtmise tõttu vastavalt ministeeriumidega kokkulepitud teenuste konsolideerimise  ajakavale. Arvestusteenuste konsolideerimine lõppes suuremas mahus 2017. aastal, töös on riiginõuete ja riigihangete konsolideerimine ning  lisandunud on ka päris uusi teenuseid nagu kesksete koolituste korraldamine, rahvastikuregistri andmete korrastamine jne. Seetõttu ei ole paljudel veel väga pikka organisatsiooni staaži, küll aga on paljudel meie töötajatel pikaajaline avaliku  teenistuse staaž.

  • 39% töötajatest on avalikus teenistuses olnud 5-14 aastat ja 8% töötajatest enam kui 15 aastat.
  • Esimese või teise astme kõrgharidus on 65%-l töötajatel.
  • Vabatahtlik voolavus oli 2017. aastal 4,2%.

Loe edasi...

 

Tööpakkumised ja praktikavõimalused

Tööpakkumised

Aktiivsed töökuulutused on leitavad CV-Online portaalist ja siin.

Praktikavõimalused

Reeglina võtame praktikale korraga kuni 10 finantsarvestusega seotud eriala tudengit. Praktikale kandideerimise kuulutame välja üks kord aastas, tavapäraselt veebruaris ning programm kestab märtsi algusest mai lõpuni. Täpsema info avaldame oma kodulehel ja edastame koolidele, kus õpetatakse finantsarvestusega seotud erialasid (Tallinna Majanduskool, Eesti Maaülikool, Tallinna Tehnikaülikool jt).

Praktika paremaks korraldamiseks oleme koostanud finantsarvestuse praktikaprogrammi. (169.34 KB, PDF)

Tagasiside 2017. aasta praktikaprogrammile:

  • Sain palju uusi teadmisi ning aimu riigi raamatupidamise korraldusest. Kui teoorias tundus asi väga keeruline, siis praktikas oli kõik väga loogiline.
  • Soovitan ka teistele, kuna saab hea kogemuse riigi raamatupidamisest.
  • Suurepärane juhendaja. Väga põhjalik, professionaalne ja abivalmis. Hoolitses, et ma kõigest ikka õigesti aru sain. Kui erinevate töölõikude vahel ringi liikusin, siis tundis ka huvi, kas kõik on hästi või on mul tekkinud küsimusi.
  • Täpse ajaplaani koostasime juhendajaga ja see kattis kõik praktika eesmärgiks olnud vajadused ja rohkemgi. Kuna RTK praktika kava on laiem ja mahukam, kui koolipoolne, siis sain praktikal teadmisi rohkem, kui nõutud.

 

Palgainfo

Ametnike palgad avalikustatakse avaliku teenistuse seaduse § 65 lg 1 ja 2 alusel. Hiljemalt 1. mail avalikustatakse avaliku teenistuse veebilehel:

  • ametnike põhipalk jooksva kalendriaasta seisuga;
  • ametnike põhipalk ja muutuvpalk ning tema teenistusülesannete täitmisest tulenev muu tulu kogusummana eelmise kalendriaasta kohta.

Riigi Tugiteenuste Keskusel tekkis palkade avalikustamise kohustus 2018. aastal, seega toimub esmakordne avalikustamine 01.05.2018.

Palgajuhend (239.09 KB, PDF) (kinnitatud riigihalduse ministri 20.04.2018 käskkirjaga nr 90)

Teenistuskohtade koosseis (19.78 KB, XLSX)

Lisainfo: Heili Susi, personalipartner, tel 663 8219

13.05.2019