Sa oled siin

Personaliinfo

Riigi Tugiteenuste Keskus tööandjana

Riigi Tugiteenuste Keskus on kompetentsikeskuseks mitmete teenuste osutamisel avalikus sektoris, meil töötavad oma valdkonna parimad spetsialistid, kes on oma teadmiste poolest kõrgelt hinnatud.

 

 

 

Loe edasi...

Meie töötajad

27.06.2019 seisuga on meil 352 aktiivses töösuhtes töötajat ja

  • 26 pikemaajalisel puhkusel töötajat;
  • 75% meie töötajatest on kõrgharidusega;
  • 7,7% meie töötajatest on mehed ja 92,3% naised.

Keskmine töötaja vanus on 46 aastat.

Meil vabatahtlik voolavus oli 2018. aastal madalam kui avalikus sektoris keskmiselt (RTK-s 4,7% võrreldes avaliku sektori keskmisega 7,2%).

Loe edasi...

 

Tööpakkumised

Riigi Tugiteenuste Keskuse aktiivsed töökuulutused on leitavad CV-Online portaalis ja siin.

Kui Sa ei leidnud hetkel omale sobivat väljakutset, siis jäta meile oma kontaktid ja kui meil tekib Sinu profiilile sobiv pakkumine, võtame Sinuga ühendust. Vaata täpsemalt siit. 

Praktikavõimalused

Praktika sooritamine Riigi Tugiteenuste Keskuses sõltub sellest, kas praktika eesmärk läheb kokku RTK tegevusvaldkondadega ja võimalike juhendajate ajaressursist.

Praktikasoov palun saata aadressile info@rtk.ee ja kirjeldada võimalikult täpselt, milline on praktika eesmärk (võimalusel lisada ka praktikaprogramm) ja millise kogemuse soovite praktika käigus saada, millises osakonnas soovite praktikat sooritada ning millises linnas peaks praktikakoht asuma.

Vastame praktikasoovile kahe nädala jooksul.

Loe edasi

Palgainfo

Ametnike palgad avalikustatakse avaliku teenistuse seaduse § 65 lg 1 ja 2 alusel. Hiljemalt 1. mail avalikustatakse avaliku teenistuse veebilehel:

  • ametnike põhipalk jooksva kalendriaasta seisuga;
  • ametnike põhipalk ja muutuvpalk ning tema teenistusülesannete täitmisest tulenev muu tulu kogusummana eelmise kalendriaasta kohta.

Palgajuhend (239.09 KB, PDF) (kinnitatud riigihalduse ministri 20.04.2018 käskkirjaga nr 90)

Teenistuskohtade koosseis (20.7 KB, XLSX)

Lisainfo: Heili Susi, personalipartner, tel 663 8219

09.07.2019