Sa oled siin

Rahalise karistuse täitmine

Selgituseks

Paar rida selgitavat teksti, et misasi on “selgituseks” plokk. Paar rida selgitavat teksti, et misasi on “selgituseks” plokk.Paar rida selgitavat teksti, et misasi on “selgituseks” plokk.Paar rida selgitavat teksti, et misasi on “selgituseks” plokk.Paar rida selgitavat teksti, et misasi on “selgituseks” plokk.

Mis on OECD?

OECD ehk Majandusliku Koostöö ja Arengu Organisatsioon (inglise keeles Organisation for Economic Co-operation and Development) on tööstuslikult arenenud demokraatlike riikide foorum alalise asukohaga Pariisis. OECDsse kuulub hetkel 34 riiki.

Organisatsiooni eesmärk on aidata kaasa maailmamajanduse arengule, samuti ka liikmes- ja mitteliikmesriikide majandusarengule ning maailmakaubanduse laienemisele. OECD peamised tegevusvaldkonnad on liikmesriikide majandusnäitajate kogumine ja analüüsimine ning soovituste andmine, et riigid saaksid oma majanduspoliitikat tulemuslikumalt kujundada. Samuti tegeleb OECD sotsiaalsete ja keskkonnakaitse probleemide analüüsimise ning nende ennetamisega. Mitte ajada segi OSCEga, mis on Euroopa Julgeoleku- ja Koostööorganisatsioon (inglise keeles Organization for Security and Co-operation in Europe)

Eesti alaline esindus OECD juures

15.02.2018