Sa oled siin

Toetuste sertifitseerimine

Osakonna põhiülesanne on välistoetuste sertifitseerimine välistoetuse andjale, välistoetuste nõuetekohase finantsjuhtimise tagamine ning välistoetuste sildfinantseerimisvahendite haldamine. Samuti täidab osakond Euroopa Liidu struktuurivahendite, Eesti-Šveitsi koostööprogrammi, Norra ja Euroopa Majanduspiirkonna finantsmehhanismide ning Euroopa Liidu Nõukogu sõidukulude makseasutuse ülesandeid.

 
Nimi Ametikoht Valdkond Telefon e-post
Karin Viikmaa osakonnajuhataja Osakonna juhtimine ja töö korraldamine 6631923 Karin.Viikmaa@rtk.ee
Jaanus Kants finantsekspert SFOS/SFCS arendused ja kulude sertifitseerimine 6631925 Jaanus.Kants@rtk.ee
Kärt Kõljalg finantsekspert õigusaktide, juhendite, töökordade ja sertifitseerimise üldpõhimõtted 6631924 Kart.Koljalg@rtk.ee
Janika Otsing finantsspetsialist Eesti- Läti ja Eesti- Vene programmide kulude sertifitseerimine, kaasfinantseerimise eraldamine ning finantstabeli koostamine 6631926 Janika.Otsing@rtk.ee
Merje Teigar finantsspetsialist ELN sõidukulude hüvitamine ja SF kontrollianalüüside koostamine 6631928 Merje.Teigar@rtk.ee
Eveli Laan finantsspetsialist Lapsehoolduspuhkusel 6631931 Eveli.Laan@rtk.ee

 

Norra ja Euroopa Majanduspiirkonna sertifitseeriv asutus

Nimi Ametikoht Telefoninumber E-posti aadress
täitmata ametikoht finantsspetsialist    

 

19.12.2019