Sa oled siin

Kesk-Läänemere programmi infoseminar uutele taotlejatele

10 juuni 2019

28. juunil kell 10-12 toimub Riigi Tugiteenuste Keskuses Kesk-Läänemere programmi infoseminar potentsiaalsetele taotlejatele.

Kesk-Läänemere piiriülese koostöö programmil, milles osalevad Eesti, Läti, Soome (sh Ahvenamaa) ja Rootsi regioonid, on õige pea avanemas rahastusperioodi 2014-2020 viimane täiemahuline taotlusvoor. Selle eesmärk on tugevdada koostööd regioonide vahel, et programmipiirkonnas oleks konkurentsivõimelisem majandus, paremad ühendused, jätkusuutlikum ressursside kasutamine ning sotsiaalselt kaasavam elukeskkond. Taotluste esitamine toimub perioodil 15.08.-15.10.2019, seejuures eraldatakse projektidele vähemalt 12 miljon eurot.

Kesk-Läänemere programmi infoseminar Tallinnas on suunatud potentsiaalsetele taotlejatele, kes on taotlemisega algfaasis ja soovivad saada kinnitust oma idee sobivusele ja vastavusele Kesk-Läänemere programmi tingimustele.

Seminari käigus antakse ülevaade eelkõige programmi üldtingimustest ja viiendast taotlusvoorust:

  • programmipiirkond
  • toetussuunad ja erieesmärgid
  • rahastamine
  • partnerlus
  • finantsaruandlus
  • sagedasimad vead taotlemisel

Asukoht: Riigi Tugiteenuste Keskus (Lõkke 4, Tallinn), 2. korrus, ruum Jupiter

Registreeru hiljemalt 26. juunil SIIN.

Nendel organisatsioonidel, kel on juba olemas nii projektiidee kui potentsiaalsed partnerid, tasub veebi vahendusel jälgida Riias 11. juunil kell 10.15 kuni 15.30 toimuvat, edasijõudnud faasis olevatele taotlejatele suunatud seminari, mis keskendub taotluse ettevalmistamisele. Seminar on otseülekandena jälgitav SELLE LINGI abil. Rohkem infot seminari kohta võib leida SIIT.

Lisainfo: Ingel Türk, Kesk-Läänemere programmi Eesti kontaktpunkt, ingel.tyrk@rtk.ee, 56944985, www.centralbaltic.eu