Sa oled siin

Riigi Tugiteenuste Keskuse peadirektori asetäitja on Martin Karro

12 juuli 2018

9. juulist alustas Riigi Tugiteenuste Keskuse peadirektori asetäitjana tööd Martin Karro, kes hakkab tegelema toetuste administreerimise funktsiooni juhtimise ja arendamisega.

„Seoses Vabariigi Valitsuse otsusega luua Riigi Tugiteenuste Keskuses ühtne toetuste rakendamise teenus, kasvab keskus lähemas tulevikus senisest oluliselt suuremaks. See omakorda tähendab, et vajame uuteks tegevusteks täiendavat kompetentsi ja töökäsi,“ ütles Riigi Tugiteenuste Keskuse peadirektor Tarmo Leppoja. „Mul on hea meel, et leidsime konkursi kaudu toetuste valdkonnale tugeva juhi, kelle kogemus klienditeenindusega seotud tööprotsesside ümberkorraldamisel finantssektoris loob head eeldused ühtse toetuste keskuse edukaks toimimiseks.“

„Olen viimased seitse aastat vastutanud SEB pangas kliendikogemuse ja muutuste juhtimise eest,“ rääkis Riigi Tugiteenuste Keskuse peadirektori asetäitja Martin Karro. „Kavatsen uues töökohas ühendada pangas omandatud kliendikogemused ning avaliku sektori teadmised nii, et Riigi Tugiteenuste Keskuse toetuste valdkonnas oleks tagatud koostööpartnerite ja ka töötajate rahulolul.“

Martin Karro on omandanud magistrikraadi Tartu Ülikoolis strateegilise juhtimise alal. Teine magistrikraad on tal Tallinna Tehnikaülikoolist ettevõtluse ja ärijuhtimise vallas. Lisaks on ta ennast täiendanud SEB juhtimisprogrammides nii juhtimise, innovatsiooni, brändiarenduse, Lean metoodika kui ka coaching´u alal.

Ta omab töökogemust nii avalikust ja ka erasektorist. Viimased kümme aastat on Karro töötanud erinevatel ametikohtadel AS-is SEB Pank, millest viimased kuus aastat Baltikumi kliendikogemuse  juhtimise valdkonnas. Pangas töötamise ajal on ta vedanud nii panga teenindusstandardite loomist, kliendikommunikatsiooni strateegia loomist kui ka panga teenusprotsesside arendamist Lean metoodika alusel. Varasemalt on Karro töötanud Siseministeeriumis nõunikuna ning Kodakondsus- ja Migratsiooniametis osakonna juhatajana.