Sa oled siin

Tänasest avaneb selle aasta esimene väikeprojektide taotlusvoor

27 March 2019

Väikeprojektide taotlusvoor toimub neli korda aastas ja esimene väikeprojektide taotlusvoor kogumahuga 100 000 eurot avaneb 27. märtsil ning kestab 16. aprillini.

„Seni hasartmängumaksu nõukogu kaudu makstud toetuste asemel valib sotsiaalministeerium edaspidi kuni neljaks aastaks strateegilised partnerid, kes saavad püsiva lepinguga tegevustoetuse. Ministeeriumi seatud prioriteetide saavutamiseks on aga mõeldud väikeprojektide taotlusvoorud, mida korraldab Riigi Tugiteenuste Keskus,“ ütles Riigi Tugiteenuste Keskuse talituse juhataja Marek Atonen.

Väikeprojekte hakkab hindama Riigi Tugiteenuste Keskus, strateegilise partnerluse taotlusi hindab sotsiaalministeerium. Hindamisotsused ja toetuse väljamaksed teeb Riigi Tugiteenuste Keskus. „Uus toetuste eraldamise skeem annab meile senisest parema ülevaate toetatud tegevustest ja projektidest ning võimaldab ühtse süsteemi kaudu teha taotlemist ja aruandlust oluliselt lihtsamaks,“ lisas Atonen.

Seoses Hasartmängumaksu Nõukogu tegevuse lõpetamisega 1. jaanuarist 2019 menetleb meditsiini, hoolekande, perede, eakate ja puuetega inimestega ning hasartmängusõltuvusega inimestega seotud projekte edaspidi Riigi Tugiteenuste Keskus.

Lisainfo:

Marek Atonen
Talituse juhataja
Toetuste Rakendamise Osakond
663 1909