Sa oled siin

Tööpakkumine: Riigihangete spetsialist

13 jaanuar 2021

Riigihangete septsialist (ajutiselt äraoleva töötaja asendamise ajaks) on partneriks meie klientidele riigihangete läbiviimisel, sh nõustab kliente hangetega seotud küsimustes, viib hanked korrektselt läbi ja valmistab ette lepingud:

Pakume sulle mitmekülgset kogemust väga erinevate riigihangete ettevalmistamisel ning korraldamisel kiiresti arenevas organisatsioonis. Lisaks pakume paindlikku töökorraldust (sh kodukontori võimalust või töötamise võimalust üle Eesti erinevates maakonnakeskustes), toetavat meeskonda, arengut ja koostööd väärtustavat organisatsioonikultuuri, sportimiskulude osalist hüvitamist, puhkust 35 kalendripäeva ja vabu päevi isikliku elu sündmuste korral ning enese arendamiseks.

Oled oodatud, kui Sul on kõrgharidus, head teadmised ja praktilised kogemused riigihangete valdkonnast, valdad kõrgtasemel eesti keelt ja kesktasemel inglise keelt, väljendad ennast ladusalt nii suuliselt kui kirjalikult ning oled avatud meeskonnatööks. 

Kliki siia ja saada oma CV koos motivatsioonikirjaga meile hiljemalt 26. jaanuaril 2021. Lisainfot annab personalipartner Reelika Palu, 
tel 6638 237 või reelika.palu@rtk.ee