Sa oled siin

Tööpakkumine: Teenuse arendamise ekspert

13 jaanuar 2021
 
Teenuse arendamise eksperdi peamisteks tööülesanneteks on koordineerida Euroopa Liidu struktuuritoetuste tööprotseduuride süsteemi, juhtida aruandluse esitamist Euroopa Komisjonile ja korraldada toetuse andmise õigusaktide kommenteerimist ning juhendmaterjalide muutmist. 
 
Pakume sulle põnevat väljakutset, kus saad anda oma panuse Euroopa Liidu struktuuritoetuste rakendussüsteemi toimimisele ja arendada välistoetuste andmise kvaliteedisüsteemi Eestis.  Lisaks pakume paindlikku töökorraldust (sh kodukontori võimalust), toetavat meeskonda, arengut ja koostööd väärtustavat organisatsioonikultuuri, sportimiskulude osalist hüvitamist, puhkust 35 kalendripäeva ja vabu päevi isikliku elu sündmuste korral ning enese arendamiseks.
 
Oled oodatud, kui sul on kõrgharidus, head teadmised avaliku sektori toimimisest, Euroopa Liidu struktuurivahenditest ja välisabi reguleerivatest nõuetest. Oled avatud mõtteviisiga hea suhtleja ja loomult eestvedaja. Sul on väga hea analüüsioskus, oskad eristada olulist ebaolulisest ning teha ettepanekuid uute ja sobivamate lahenduste loomiseks. Suudad arutelusid kui ka iseennast edukalt juhtida ka pingeolukordades. Sinu eesti keele oskus on kõrgtasemel ning inglise keele oskus väga hea. 
 
Kliki siia ja saada oma CV koos motivatsioonikirja ja palgasooviga meile hiljemalt 27. jaanuaril 2021. Lisainfot annab teenuse disaini talituse juhataja Lona Pärtel, tel 663 1414 või lona.partel@rtk.ee