Sa oled siin

Sotsiaalministeerium ja RTK otsivad strateegilisi partnereid hasartmängusõltuvusega tegelemiseks

1 juuli 2020

Sotsiaalministeerium kutsub hasartmängusõltuvusega tegelevaid organisatsioone strateegiliseks partneriks. Selleks avab Riigi Tugiteenuste Keskus (RTK) 14. juulil hasartmängusõltuvuse ennetamise ja hasartmängusõltuvusega inimeste ja nende lähedaste toetamise taotlusvooru. 

Strateegilise partnerluse eesmärk on seirata hasartmängusõltuvuse teket ja süvenemist alaealiste hulgas ning pakkuda teenuseid hasartmängusõltlastele ja nende lähedastele. Samuti oodatakse partnerilt sisuliste ekspertarvamuste ja ettepanekute esitamist Siseministeeriumile hasartmängusõltuvusega inimeste toetamiseks. 

Taotlusvooru on oodatud koostööprojektid, kus ühtne konsortsium esitab oma nägemuse ja ülesannete kirjeldused strateegilise partnerluse raames. Samuti oodatakse osalema projekte, mis keskenduvad ainult ühele suunale. Eelistatud on erinevatest organisatsioonidest koosnevad koostööprojektid. 

Taotlusvooru eelarve on 200 000 eurot ning seda rahastab Sotsiaalministeerium. Strateegilise partnerluse taotlusvooru pakkumusi saab esitada kuni 14. augustini 2020. Partnerlus kestab 24 kuud, alates 2020. aasta septembrist kuni 2022. aasta septembrini. 

Loe lähemalt hasartmängumaksu toetuse veebilehelt ning vaata Sotsiaalministeeriumi strateegilise partnerluse kutset. (PDF)