Sa oled siin

Väikeprojekte toetatakse 104 000 euroga

4 oktoober 2019

 

Riigi Tugiteenuste Keskuse läbiviidud väikeprojektide 3. taotlusvooru tulemusena saavad neliteist organisatsiooni 104 000 euro ulatuses toetust sotsiaalministeeriumi eelarvest. Väikeprojektide taotlusvoor toimub neli korda aastas ja kolmas väikeprojektide taotlusvoor oli avatud 1. augustist 15. augustini.

Lõppenud taotlusvooru esitati kokku 54 projektitaotlust, kokku sooviti sotsiaal- ja tervisevaldkonda panustamiseks ligi 385 000 eurot.

Seekordsest taotlusvoorust toetatakse näiteks MTÜd Eesti Positiivse Tervise Liit HIV-kiirtestimise korraldamisel ja ARV-ravisoostumuse tõstmisel, Tallinna Vaimse Tervise Keskust kogemusnõustaja koolituse korraldamisel psüühikahäirega inimestele ning sihtasutust Elva Laste- ja Perekeskus erivajadusega laste tegevustubade läbiviimisel.

Toetatud väikeprojektid on tabeli kujul leitavad Riigi Tugiteenuste Keskuse lehelt: https://www.rtk.ee/toetused/toetuste-rakendamine/sotsiaalne-taristu-ja-toetused/hasartmangumaksu-toetused

Välja kuulutatud taotlusvoor oli mõeldud projektidele, kestusega kuni 12 kuud ning toetussummale maksimaalselt 10 000 eurot. Toetust oli võimalik taotleda meditsiini, hoolekande, perede, eakate ja puuetega inimestega ning hasartmängusõltuvusega inimestega seotud tegevuste elluviimiseks. Neljas väikeprojektide taotlusvoor avaneb 1. novembril ja kestab 15. novembrini.

Lisainfo:
Anna Zolin
Riigi Tugiteenuste Keskuse peaspetsialist
anna.zolin@rtk.ee
Tel 663 1847